O mnie i o bloguWitaj na moim blogu Przepisy Online!

Mam na imię Małgorzata. Na blogu zamieszczam sprawdzone przepisy tylko tych potraw, które smakują mi i moim najbliższym. Lubię gotować, piec i szykować przeróżne dania. Zawsze staram się, aby przygotowane przeze mnie posiłki były nie tylko smaczne, ale też efektowne i kolorowe, bo jak wiadomo najpierw jemy oczami.
Blog Przepisy Online powstał w 2016 roku z potrzeby uporządkowania przepisów zapisywanych głównie na kartkach, ale również z myślą o mojej mamie i moich córkach. Chciałam w jednym miejscu zebrać przepisy zapisywane przez lata, abyśmy miały do nich dostęp wszędzie gdziekolwiek jesteśmy.
Mam nadzieję, że znajdziecie tu ciekawe przepisy na przygotowanie potraw i takie, które będą inspiracją do ich wykonania.

Przepisy można znaleźć poprzez wyszukiwarkę znajdującą się w prawym górnym rogu bloga lub poprzez kategorie.

      Jeżeli masz uwagi i pytania dotyczące przepisów, to możesz zadać je pod odpowiednim postem lub poprzez formularz kontaktowy.

      Zachęcam do drukowania przepisów i do korzystania z nich, ale jedynie na własne potrzeby (na upublicznienie pobranych z bloga treści i fotografii potrzebna jest moja pisemna zgoda).Facebook     Instagram     Pinterest     Twitter

Komentarze

Anonimowy pisze…
Cudowne przepisy! Bardzo smaczne i przede wszystkim pięknie wygląda całe jedzonko! Przetestowałam bardzo dużo i czekam na więcej. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla ciebie i rodziny. Wesołych Świąt

Popularne posty