Recenzja fotozeszytu od Saal Digital


      Wczoraj otrzymałam do przetestowania fotozeszyt od Saal Digital. Zamieściłam w nim fotografie potraw i przepisy z bloga. Fotozeszyt świetnie sprawdził się jako barwny zeszyt z przepisami. Może też być dobrym miejscem na fotografie rodzinne, zdjęcia z wycieczek. Jest praktyczny, zajmuje niewiele miejsca, ponieważ nie ma grubej okładki.

      Zaprojektowanie fotozeszytu nie jest skomplikowane dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji. Do wyboru mamy kilka formatów. Wybrałam fotozeszyt z 22 stronami w formacie 20×20 cm. Jest też wiele innych przydatnych funkcji, można wybierać tła, ramki, itp. U mnie jako tła pod teksty posłużyły zdjęcia, którym dałam odpowiednią przezroczystość robiąc projekt w aplikacji. Podczas tworzenia fotozeszytu warto swoją pracę co jakiś czas zapisywać, ponieważ nie zapisuje się automatycznie. Program działa sprawnie i podpowiada jakiej jakości będzie użyty obraz. Nie napotkałam problemów w obsłudze i działaniu aplikacji.

      Zamówienie złożone w piątek zostało wysłane już w najbliższy poniedziałek, a przesyłka kurierska dotarła do mnie w środę, czyli bardzo szybko biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że wysyłka jest z Niemiec.

      Fotozeszyt jest starannie wykonany, okładkę chroni sztywną matowa folia, zdjęcia mają ładną barwę, są wyraziste i nasycone, a kolory nieprzekłamane. Nie ma tutaj żadnych smug czy rozmytych kolorów. Grube, dobrej jakości i o wysokiej gramaturze kartki łączy srebrna spirala, która nie wysuwa się podczas przekładania kartek. Dzięki takiemu łączeniu zeszyt po otwarciu można rozkładać na płasko.
Jestem zadowolona z wysokiej jakości otrzymanego produktu. Fotozeszyty od Saal Digital możecie zamówić tutaj ⇨
Komentarze

 1. Chętnie zajrzę i sprawdzę, bo ten zeszyt bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam właśnie na swój fotozeszyt :) Twój prezentuje się pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super polecam. Bardz mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super polecam. Bardz mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo interesujące. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty