Recenzja fotozeszytu od Saal Digital


      Wczoraj otrzymałam do przetestowania fotozeszyt od Saal Digital. Zamieściłam w nim fotografie potraw i przepisy z bloga. Fotozeszyt świetnie sprawdził się jako barwny zeszyt z przepisami. Może też być dobrym miejscem na fotografie rodzinne, zdjęcia z wycieczek. Jest praktyczny, zajmuje niewiele miejsca, ponieważ nie ma grubej okładki.

      Zaprojektowanie fotozeszytu nie jest skomplikowane dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji. Do wyboru mamy kilka formatów. Wybrałam fotozeszyt z 22 stronami w formacie 20×20 cm. Jest też wiele innych przydatnych funkcji, można wybierać tła, ramki, itp. U mnie jako tła pod teksty posłużyły zdjęcia, którym dałam odpowiednią przezroczystość robiąc projekt w aplikacji. Podczas tworzenia fotozeszytu warto swoją pracę co jakiś czas zapisywać, ponieważ nie zapisuje się automatycznie. Program działa sprawnie i podpowiada jakiej jakości będzie użyty obraz. Nie napotkałam problemów w obsłudze i działaniu aplikacji.

      Zamówienie złożone w piątek zostało wysłane już w najbliższy poniedziałek, a przesyłka kurierska dotarła do mnie w środę, czyli bardzo szybko biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że wysyłka jest z Niemiec.

      Fotozeszyt jest starannie wykonany, okładkę chroni sztywną matowa folia, zdjęcia mają ładną barwę, są wyraziste i nasycone, a kolory nieprzekłamane. Nie ma tutaj żadnych smug czy rozmytych kolorów. Grube, dobrej jakości i o wysokiej gramaturze kartki łączy srebrna spirala, która nie wysuwa się podczas przekładania kartek. Dzięki takiemu łączeniu zeszyt po otwarciu można rozkładać na płasko.
Jestem zadowolona z wysokiej jakości otrzymanego produktu. Fotozeszyty od Saal Digital możecie zamówić tutaj ⇨
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty